Ekran Samsung Galaxy Note 9 jest świetny!

Ekran Samsung Galaxy Note 9 jest świetny!

Ekran Samsunga Galaxy Note 8 do dziś pozostaje jednym z, jeśli nie najlepszym wyświetlaczem wśród urządzeniach mobilnych. Ale to koniec, bo ekran Samsung Galaxy Note 9 jest jeszcze lepszy!

Testerzy pracujący dla serwisu DisplayMate przeprowadzili swój własny test na ekranie Samsunga Galaxy Note 9. Panel okazał się być tym najlepszym spośród wszystkich paneli montowanych w smartfonach, jakie kiedykolwiek były testowane w laboratorium DisplayMate – a było ich doprawdy wiele!

Największą różnicą jest maksymalna jasność ekranu Note’a 9.

 

Samsung Galaxy Note 9 to drugi w historii smartfon, który podczas testu laboratoryjnego w dosłownie każdej kategorii dostał zielone pole, które oznacza wynik bardzo dobry lub wzorowy. Pierwszym smartfonem, który tego dokonał, był także produkt od firmy Samsung, czyli Galaxy S9 Plus.

Ekran nowego Note 9 zachwyca maksymalną jasnością, która jest wyższa aż o 27 procent w porównaniu do swojego poprzednika. Ekran jest tak skonstruowany. Że może świecić z jasnością aż 710 nitów na całej swej powierzchni. Gdy aktywna jest maksymalnie połowa ekranu, jasność dochodzi do 825 nitów. Szczytowa wartość to zawrotne 1050 nitów, ale jest osiągana tylko w momencie, gdy świeci maksymalnie 1 proc. ekranu.

Jasność zauważymy nie tylko, gdy używamy smartfona słoneczny dzień, ale także przede wszystkim w momencie oglądania multimediów, do czego Note 9 jest wręcz stworzony. Jego ekran pobił i ustanowił łącznie 10 rekordów, jeśli chodzi o mobilne wyświetlacze. Między innymi odwzorowanie koloru, które zdaniem testerów jest niemożliwe, by wizualnie je odróżnić od doskonałości!

Bardzo szczegółowy test dokonany przez DisplayMate pokazuje, że ekran Samsunga Galaxy Note 9 jest najlepszy wśród smartfonów, ale jest też jednym z lepszych wyświetlaczy… w ogóle. To pokazuje, jak wysoki poziom techniczny osiągnął Samsung, jeśli chodzi o ten segment.

Ekran Note’a 9 robi doprawdy piorunujące wrażenie, zwłaszcza, gdy gramy w gry lub oglądamy jakieś wideo. Wystarczy odpalić Netfliksa czy nawet na YouTube i cieszyć się cudowną jakością. Do tego rozmiar o przekątnej aż 6,4 cala przy rozdzielczości 1440 x 2960 pikseli. Ogląda się na nim po prostu bardzo dobrze!

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK