Xiaomi Mi 9T zbliża się do Polski, a Redmi K20 to hit

Xiaomi Mi 9T zbliża się do Polski, a Redmi K20 to hit

Chińska firma Xioami wydała informacje o tym, że ich seria Redmi K20 jest prawdziwym hitem sprzedaży. Na rynek, w ciągu miesiąca, dostarczyli oni ponad milion sztuk Redmi K20 oraz Redmi K20 Pro. W Polsce telefon także będzie dostępny, ale pod zmienioną nazwą, jako Xiaomi Mi 9T.

 

Xiaomi Mi 9T = Redmi K20

 

Telefony Redmi K20 pojawiły się w naszej świadomości pod koniec maja tego roku, a w czerwcu wystartowała ich sprzedaż na terenie Chin. Następnie urządzenie trafiało na kolejne rynki, głównie azjatyckie. Telefon zmierza także do nas, choć pod nieco inną nazwą. Jest na co czekać, bo telefon ten to prawdziwy sprzedażowy hit.

Chińczycy wydali oświadczenie w którym pochwalili się, że Redmi K20 oraz Redmi K20 Pro sprzedały się w ponad milionowym nakładzie, co jak na standardy tego producenta jest wielkim sukcesem, zwłaszcza, że dostępność ich urządzeń jest dość ograniczona.

Tak dobra sprzedaż urządzenia nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem, gdyż wyposażenie tego smartfona jest naprawdę przyzwoite, a jego cena nie odstrasza. Telefon posiada chociażby: ekran AMOLED dobrej jakości, brak wcięcia i innej dziurki dla aparatu, zintegrowany czytnik linii papilarnych, solidny akumulator, bardzo mocne podzespoły ze sporą ilością pamięci operacyjnej, potrójny aparat.

Nie jest to smartfon perfekcyjnym, jednak na swojej półce cenowej trudno znaleźć dla nich godnego konkurenta. Można rzec nawet bez cienia wątpliwości, że w tej kategorii jest to smartfon bezkonkurencyjny. Jeśli chcemy mieć lepszy, bardziej wydajny telefon to skaniac musimy się wówczas w stronę flagowców innych marek, a te kosztują zdecydowanie większe pieniądze.

 

Xioami Mi 9T przybywa do Polski

 

Redmi K20 jednak nie trafi do Polski pod taką nazwą, a jako Xiaomi Mi 9T oraz Xioami Mi 9T Pro. Lepsza wersja raczej dopiero po okresie wakacyjnym, ale za to pierwotny model powinien być już u nas dostępny w najbliższym czasie. Potwierdza to komunikacja Xioami na polskim facebooku marki. Promują oni już swój model, więc kto wie? Może będzie nam dane go zakupić już w lipcu.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK