Xiaomi Mi 9T Pro będzie w Polsce – niestety, z małym opóźnieniem

Xiaomi Mi 9T Pro będzie w Polsce – niestety, z małym opóźnieniem

Smartfon Xioami Mi 9T Pro, który znany jest również pod submarką Redmi, jako Redmi K20 Pro zapowiada się na kolejny hit sprzedaży w wykonaniu chińskiego producenta. Na pewno wiele osób ostrzy sobie zęby na te premierę, ale niestety, polscy użytkownicy będą musieli sobie trochę na niego poczekać, gdyż premiera na naszym rynku nie nastąpi zbyt szybko.

 

Xioami Mi 9T Pro

 

Chińska firma zapowiedziała właśnie start sprzedaży na terenie Europy swojego topowego modela, niestety póki co telefon nie pojawi się w Polsce.

Zgodnie z informacjami przekazanymi od źródła związanego z menagmentem chińskiej firmy działającej na terenie Polski, wiemy, że smartfon ten na naszym rynku zadebiutuje dopiero po wakacjach. Informacja jest zweryfikowana i niestety – nie możemy spodziewać się pojawienia się w sprzedaży telefonu zbyt szybko w naszym kraju.

Co stoi za taką, a nie inną decyzją firmy? Sprawa wydaje się dosyć jasna – pojawienie się nowego modelu Xioami Mi 9T Pro mogłoby osłabić zainteresowanie klasycznym Xiaomi Mi 9, którego sprzedaż w Polsce cały czas idzie bardzo dobrze. Xioami takim ruchem mogłaby zaszkodzić swojemu poprzedniemu modelowi, dlatego woli poczekać i wrzucić go na rynek, gdy zainteresowanie Mi 9T zmaleje i puścić Mi 9T Pro w bardziej atrakcyjnej cenie.

Producent mógł do tematu podejść jeszcze inaczej i po prostu ustalić ceny Xioami Mi 9T Pro na wyższym pułapie niż w przypadku poprzednika, ale nie chciał tego robić. Chińczycy zapewne wolą wprowadzić telefon do sprzedaży później i zrobić to od razu w atrakcyjnej cenie na poziomie mniej niż 2000 złotych.

 

Cena Xiaomi Mi 9T w Polsce

 

Pojawiły się informacje, iż model ten w naszym kraju powinien kosztować 1599,99 złotych za model podstawowy i 1699,99 za wyższą wersję.

Jednak te doniesienia wydają się nie być do końca prawdziwe i oficjalne ceny nie zostały jeszcze ustalone na żadnym poziomie.

 

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK