Xiaomi Mi 9 sprawuje się świetnie

Xiaomi Mi 9 sprawuje się świetnie

Chiński producent nie przestaje zaskakiwać i nie inaczej jest z tanim flagowcem, czyli Xiaomi Mi 9, który okazuje się mieć fantastyczne osiągi przy naprawdę niewygórowanej cenie.

 

Dobry Xiaomi Mi 9

 

Kwestia wydajności smartfonów to nadal coś na co przede wszystkim patrzą konsumenci. Co ciekawe, dzisiaj te kwestie pomiędzy drogimi flagowcami a w miarę tanimi średniakami znacząco się zacierają.

Trudno kupić teraz w miarę porządnego smartfona na którego specyfikację i ogólną wydajność moglibyśmy narzekać. Coraz więcej urządzeń świetnie łączy bardzo sprawne działanie z niewygórowaną ceną. Ale nie zmienia to faktu, że producenci toczą zaciętą rywalizację o miano twórcy najbardziej wydajnego smartfona, co pieczałowicie sprawdza na bieżąco AnTuTu i uwzględnia w swoich zestawieniach.

W kwietniowym zestawieniu dzielił i rządził chiński producent Xioami, którego trzy smartfony uplasowały się w czołówce rankingu. Mówimy o dosłownym czole, bo wszystkie miejsca na pudle przypadły Xiaomi właśnie.

Zwycięzcą okazał się Xiaomi Mi 9 EE, którego rezultaty są doprawdy imponujące. Tuż za nim uplasowała się standardowa wersja Xiaomi Mi 9. Trzeci stopień podium należy do gamingowego smartfona Black Shark 2.

Czwarta pozycja należy do telefonu Meizu 16s, któremu należy serdecznie pogratulować pukania do drzwi czołówki i kto wie, może niebawem wskoczy na podium, gdyż telefon jest naprawdę bardzo sprawny.

Na dalszych miejscach uplasowały się chociażby Samsung Galaxy S10+ oraz Samsung Galaxy S10.

W rankingu znajdziemy także Honor V20, który jako jedyny z klasyfikowanych telefonów posiada zamiast Snapdragona 855, Krina 980.

Rezultaty osiągane przez urządzenia są do siebie mocno zbliżone, przez co walka jest naprawdę napięta. Należy podkreślić, iż zbliżają się premiery takich telefonów, jak ZTE Axon 10, czy Lenovo Z6 Pro, dlatego już niedługo może potrwać hegemonia Xiaomi.

Tak, czy inaczej chińskiemu producentowi należy pogratulować ogromnego sukcesu, jakim jest model Mi 9, który sprzedaje się szybciej niż idzie jego produkcja. Telefon ten aktualnie sprzedawany jest partiami, które schodzą na pniu.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK