Seria Samsung Galaxy Note zostanie skasowana?

Seria Samsung Galaxy Note zostanie skasowana?

Media w Korei podają informacje, jakoby Samsung planował zrezygnować ze swojej dodatkowej linii dużych smartfonów z rysikiem i połączenie jej z serią Galaxy S. Przez to nie doczekalibyśmy się Galaxy Note 10, a Samsunga Galaxy S10+ z S-Penem. Brzmi sensownie?

 

To póki co plotki

Nie mamy rzecz jasna potwierdzenia, że Samsung rzeczywiście planuje taki ruch i opieramy się na doniesieniach periodyku The Bell. Ale ruch taki wydaje się być całkiem sensownym.
Segment tanich i średniopółkowych smartfonów zajęty jest aktualnie przez rozpychających się chińskich producentów. By Samsung znów mógł tam zaistnieć, musiałby mocno zmienić swoją strategię cenową.

Biorąc pod uwagę, że każde kolejne Galaxy S+ swoimi gabarytami zbliża się do Note’a, może jednak nie będzie takim złym pomysłem, aby połączyć te dwa koncepty w jedno. Note hitem sprzedaży na pewno nie będzie, więc pytanie, czy jest sens, aby Samsung inwestował w aż taką ilość flagowców?

Ekran Samsung Galaxy S10+ zapewne będzie wystarczającej wielkości, by z rysikiem zastąpić Samsunga Note, ale czy tak będzie? Okaże się dopiero przy okazji premier nowych urządzeń od koreańskiego giganta.

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK