Poznaliśmy datę premiery Samsung Galaxy Note 10

Poznaliśmy datę premiery Samsung Galaxy Note 10

Koreańska firma oficjalnie ujawniła światu datę premiery ich flagowego urządzenia Samsung Galaxy Note 10. Duży smartfon z rysikiem doczeka się niebawem następcy, jednak posiadać będzie on jeden kontrowersyjny element, który podzielił fanów marki.

 

Kiedy debiut Samsung Galaxy Note 10?

 

Samsung oficjalnie poinformował, iż premiera Samsunga Galaxy Note 10 odbędzie się 7 sierpnia w Nowym Jorku – dokładnie tam, gdzie odbyła się prezentacja jego poprzednika Samsunga Galaxy Note 9.

Dotychczas w sieci pojawiło się mnóstwo różnych doniesień na temat urządzenia, w tym wiele na temat jego potencjalnego wyglądu. Wśród nich był kontrowersyjny koncept, który zakładał, że dziurka w której umieszczona jest kamerka do selfie nie będzie znajdować się po prawej stronie, jak chociażby w przypadku Galaxy S10, a w środku górnej części ekranu.

Jest to bardzo zaskakujące posunięcie, gdyż dziurki z aparatami po prawej stronie, nawet w przypadku, gdy ich średnica jest niewielka powodują pewien dyskomfort związany z użytkowaniem.

Z dziurką w centralnej części ekranu może być jeszcze gorzej, ale nie ma co snuć domysłów i poczekajmy na oficjalną premierę. Może jednak będzie to udany pomysł, który będą sobie chwalić klienci.

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK