Znamy pełną specyfikację OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro

Znamy pełną specyfikację OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro

Już niebawem, bo 14 maja swą premierę mieć będą OnePlus 7 oraz OnePlus 7 Pro. Właśnie poznaliśmy pełną specyfikację obu modeli i trzeba przyznać, że może być to naprawdę „zabójca flagowców”. Jedno jest pewne – to będzie interesująca premiera.

 

OnePlus 7

 

Ten model można nazwać następcą OnePlusa 6T, co widać nawet po konstrukcji telefonu, który zbudowany jest z 6,4-calowego ekranu AMOLED z notchem w kształcie łezki i rozdzielczością Full HD+. W urządzeniu znajduje się także zintegrowany czytnik biometryczny umożliwiający odblokowywanie telefonu.

Urządzenia napędzane będzie przez układ Snapdragon 855 przy wsparciu 8 GB pamięci RAM. Dzięki takiemu napędowy OnePlus 7 może – nomen omen – napędzi stracha większym od siebie.

Z tyłu znajdziemy podwójną kamerą, z czego ta główna może pochwalić się rozdzielczością 48 megapikseli. Niestety, sprzęt nie będzie wyposażony w teleobiektyw lub obiektyw szerokokątny, mimo plotek, które na to wskazywały.

Za jak najdłuższe działanie smartfona odpowiadać będzie bateria o pojemności 3700 mAh. Niestety, urządzenia pozbawione jest cewki, więc nie naładujemy o bezprzewodowo.

 

OnePlus 7 Pro

 

Tutaj będziemy mieć najprawdopodobniej z najbardziej wydajnym OnePlusem w jego historii na co wskazuje jego zaawansowana specyfikacja.

Zacznijmy od ekranu – obraz wyświetlać będzie 6,7-calowy wyświetlacz Optic Amoled z rozdzielczością QHD+ z częstotliwością odświeżania w przedziale od 60 do 90 Hz. Producent nazywa to „płynnym AMOLED-em”. Samą matrycę zdążyli już ocenić ludzie z DisplayMate i uzyskała ona bardzo wysoką ocenę.

Panel posiadał będzie wbudowany czytnik optyczny, ale bez notcha. Jego brak zawdzięczamy wysuwnej kamerce do selfie, który posiadać będzie rozdzielczość rzędu 16 megapikseli.
Z tyłu znajdziemy potrójny aparat główny na który składa się:

  • Jednostka główna z 48 megapikselami,
  • jednostka szerokokątna z 16 megapikselami,
  • teleobiektyw z 8 megapikselami.

Sam telefon napędzany jest także przez układ Snapdragon 855 wspieranego pamięcią 12 GB RAM, choć znajdą się też tańsze warianty. Swoistym dopełnieniem prędkości tego zestawu jest szybka pamięć UFS 3.0, która może być sporą rewolucją w kwestii prędkości dostępu do danych.
OnePlus 7 Pro zasilany będzie przez akumulator o mocy 4000 mAh.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK