Xioami Redmi Y3 – najciekawszy średniak?

Xioami Redmi Y3 – najciekawszy średniak?

Poznaliśmy właśnie datę premiery telefonu Xioami Redmi Y3 – całkiem obiecującego średniaka z pojemną baterią 4000 mAh i świetnym przednim aparacie. Jest wart zakupu?

 

Xioami Redmi Y3

 

Mimo, że najwięcej pisze i mówi się na temat flagowych modeli to istnieje rzesza użytkowników, którzy nie potrzebują najbardziej wydajnych modeli, by spełnić swoje potrzeby. Z myślą o takich osobach właśnie powstał telefon Xioami Redmi Y3.

Smartfony od chińskiej firmy Xiaomi znane są z tego, że długo wytrzymują na jednym ładowanie. To za sprawą tego, że producent zawsze implementuje do swoich urządzeń baterie z pojemnymi ogniwami. W przypadku Redmi Y3 mówimy o akumulatorze 4000 mAh.

Na ten moment nie mamy pewności, jaki procesor będzie napędzał telefon, ale biorąc pod uwagę, że w poprzedniku siedział SoC Snapdragon 625, można się domyślać, że sercem tego smartfona będzie Snapdragon 632, który znajduje się chociażby w Redmi 7.

Oprócz niezłych podzespołów, Redmi Y3 może pochwalić się naprawdę schludnym wyglądem, który wcale nie jest tak oczywisty w przypadku średniaków. Oprócz tego telefon będzie odporny na zachlapania, przez co krótki kontakt z wodą nie powinien być mu straszny.

Xioami Redmi Y3 ma jeszcze trochę do zaoferowania – na pewno wyróżnia się aparat do selfie o rozdzielczości 32 megapikseli. Z tyłu znajdzie się podwójna kamera, ale jej dokładna specyfikacja nie jest jeszcze póki co znana. Na plecach urządzenia znajdzie się również skaner odcisków palców do odblokowywania telefonu.

Jak widać smartfon zapowiada się obiecująco, choć nie wiemy o nim jeszcze wszystkiego. Ale wszelkie nasze wątpliwości zostaną rozwiane 24 kwietnia, kiedy będzie oficjalna premiera urządzenia. Jeszcze trochę cierpliwości i być może na rynku zjawi się naprawdę ciekawa propozycja z segmentu średniej półki.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK