Xioami Mi A3 pojawi się szybciej na rynku!

Xioami Mi A3 pojawi się szybciej na rynku!

Nowy smartfon od chińskiego producenta pojawi się na światowym rynku wcześniej niż na naszym rodzimym. Mowa o Xioami Mi A3, który zapowiada się na solidnego i dobrze wyposażonego smartfona z segmentu tak zwanych średniaków. Do tego czysty system Android, będzie hit?

 

Xioami Mi A3 pojawi się 17 lipca

 

Mimo, że mamy już wiedze, kiedy telefon pojawi się na polskim rynku to na światowych rynkach telefon pojawi się wcześniej bo już 17 lipca. Co wiemy już o tym telefonie, jakie ciekawe rzeczy pojawią się w tym interesującym średniaku?

W Sieci pojawiła się wieść o tym, że globalny debiut urządzenia będzie miał miejsce w Hiszpanii podczas specjalnego eventu, który odbędzie się 17 lipca. Producent umieścił w Internecie kilka grafik, które ukazują co zmieni się w urządzeniu względem poprzednika. Będzie to rzecz jasna wydajniejszy procesor, czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran oraz większa bateria – są to rzeczy, których oczekiwaliśmy.

 

Jaki będzie nowy Mi A3?

 

Kiedy dokładnie pojawi się w Polsce jeszcze nie wiemy, może pojawi się wraz z globalną premierą Xioami Mi CC9. Co do specyfikacji to ta także nie jest do końca jasna. Jego sercem raczej będzie Snapdragon 710 i wszyscy użytkownicy wyczekują opcji z posiadaniem 8 GB pamięci RAM. Inną możliwością jest nieco nowszy układ Snapdragon 730, który znajduje się chociażby w Xioami Mi 9T, ale raczej ten scenariusz wydaje się być średnio prawdopodobny. Innym wariantem, który wydaje się niestety bardzo prawdopodobny jest umieszczenie w urządzeniu Snapdragona 665. Nie jest to zły SoC, ale ci nieco bardziej wymagający użytkownicy zapewne będą kręcić nosem. Choć z drugiej strony bardziej wymagający klienci sięgają raczej po modele flagowe. Jednak miło byłoby zobaczyć nowszy układ w Mi A3.

 

Jeśli chodzi o design to raczej nie powinniśmy spodziewać się wolty stylistycznej i telefon będzie w zasadzie kopią swojego poprzednika. Czyli będzie wcięcie kształtem przypominającym kroplę wody i znajdziemy także spory podbródek. Poza tym potrójny aparat, czytnik linii papilarnych w ekranie AMOLDE oraz szklana obudowa. Pojawi się jednak nowość, będzie to NFC, możemy liczyć także na poczciwe złącze mini jack.

Także jak widać, może być ciekawie, jednak na pełną specyfikację musimy poczekać do 17 lipca. Wtedy odsłonięte zostaną wszystkie karty.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK