Xioami Mi 9T – kolejny flagowiec od chińskiego producenta?

Xioami Mi 9T – kolejny flagowiec od chińskiego producenta?

Taśma produkcyjna w fabrykach Xioami nie zatrzymuje się chociaż na moment. Potwierdza to fakt, iż producent pracuje nad kolejnym flagowcem ze swojej stajni. Będzie się on nazywał Xioami Mi 9T i ma być ulepszoną wersją całkiem sprawnego Xioami Mi 9.

 

Xiaomi Mi 9T

 

Chiński producent bez cienia wątpliwości zasługuje na miano najszybszego i najbardziej wydajnego producenta. W ich portfolio co chwilę pojawiają się nowe pozycje – od tych z niższej półki, przez średniaki, aż po modele flagowe. Z tych ostatnich w tym roku wyszło już parę: Xiaomi Mi 9 z dodatkową Transparent Edition, a i przecież pojawiają się głosy o Redmi K20, który jest submarką Xioami.

To właśnie z tym ostatnim modelem bardzo kojarzy się Xioami Mi 9T, który pod wieloma względami przypomina Redmi K20. Mamy tutaj większą baterię, podkręcony układ graficzny. To pobudziło chęć do tworzenia teorii o tym, że oba modele są w zasadzie identyczne i będą różnić się tylko nazwą i delikatnie wyglądem w zależności od regionu, w którym się znajdują.

Jednak ta teoria nie brzmi zbyt przekonywująco, gdy pod uwagę weźmie się kilka czynników. Xioami to firma, której w żadnym przypadku nie przeszkadza bałagan w ich portfolio, w którym pewnie już sami pracownicy firmy się pogubili. Z drugiej strony Redmi, pomimo sporych koneksji z Xioami cieszyło się sporą autonomią w sposobie tworzenia swoich urządzeń.

Powstaje tutaj dziwny wyścig rodzica z dzieckiem, w którym na prowadzenie wyszedł potomek. Może to powoduje, że Xioami pragnie wypuścić na rynek model z wysokiego segmentu.

 

Wydajny smartfon

 

Nowy model flagowca od Xioami napędzany będzie przez procesor Snapdragon 855 z układem graficznym Adreno 640, który daje dodatkową możliwość przy podkręcaniu zegara.

Póki co wieści na temat tego smartfona są dosyć ograniczone, jednak możemy się spodziewać, że już niebawem chiński producent odsłoni przed nami nieco więcej kart. Na ten moment musimy uzbroić się w odrobinę cierpliwości i poczekać na nowe informacje.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK