Tak prezentuje się OnePlus 7

Tak prezentuje się OnePlus 7

Portal pricebaba a także znany wszem i wobec Leaker OnLeaks zdecydowali się współdziałać, przedstawiając wspólnie pierwsze rendery „zabójcy flagowców”. Tym samym, już dzisiaj mamy możliwość ujrzeć potencjalny wygląd OnePlusa 7.

 

OnePlus 7

 

OnePlus to konsorcjum dawniej znane jedynie grupce użytkowników zielonego robocika, czyli Androida. Mało osób pamięta, gdy to wspólnie z przedstawieniem pierwszych modeli, ochotnicy chcąc zakupić telefon, potrzebowali indywidualnego zaproszenia. Jednakże razem z późniejszymi generacjami, producent wbił się do mainstreamu. Horda osób rzuciła się do zakupu jednego z pierwszych telefonów oferujących czytnik linii papilarnych pod ekranem, czyli OnePlusa 6T. Nawet amerykańska sieć komórkowa T-Mobile rozpoczęła oferować własnym abonentom 6T przy podpisywaniu umów. Co więcej, widok OnePlusów na ulicach polskich miast też przestał być wyjątkowością. Nic zatem dziwacznego, iż zaciekawienie nadchodzącym OnePlusem 7 jest spore.

OnePlus 7 ma istotnie przypominać własnego poprzednika. Dwie nowinki, które dostrzeżemy na pierwszy rzut oka, to brak „łezki”, czyli wcięcia, które zastąpiło notcha oraz potrójny aparat z tyłu urządzenia. Według przecieków OnePlus 7 ma oferować 95% stosunek wielkości ekranu do frontu urządzenia, ramki będą więc doprawdy minimalne. Firma ma to zawdzięczać zastosowaniu wysuwanego aparatu do selfie, który – jeśli doniesienia się potwierdzą – zastąpi zwykłą kamerę umieszczoną na przodzie urządzenia. Ekran nowego telefonu ma wynosić 6,5 cala, jego rozdzielczość nie jest jeszcze znana, jednak biorą pod uwagę poprzednie modele, możemy szykować się na Full HD+ (1080 x 2340). Wymiary telefonu mają oscylować w okolicach: 162,6 x 76 x 8,8 mm. Klawisze i porty w OnePlus 7 mają pozostać bez zmian, co oznacza standardowy już w 2019 roku brak gniazda mini-jack, cyfrowe wejście USB-C i znajdujący się przy nim główny głośnik. Z prawej strony urządzenia ma się znaleźć przycisk do włączania/wyłączania telefonu oraz slider odpowiedzialny za ustawianie trybów głośności w urządzeniu. Po lewej stronie znajdą się przyciski odpowiedzialne za regulacje poziomu głośności dźwięku.

 

Specyfikacja OnePlus 7

 

Odgadnięcie tego, jakie bebechy kryć będą się w urządzeniu nie powinno być wielkim trudem. Rokrocznie Chińczycy wkładają do swojego smartfona nowszą wersję Qualcomma, czyli w tym roku zapewne ujrzymy Snapdragona 855. Podstawowy typ smartfona będzie wyposażony w 6 GB RAM, a bateria zostanie zwiększona do 4150 mAh. Rozczarowaniem dla rzeszy użytkowników jest fakt, iż OnePlus 7 nie będzie wyposażony w cewkę QI, która umożliwia ładowanie indukcyjne. Brak będzie także w kwestii komunikacji telefonicznej, gdyż telefon nie będzie obsługiwał sieci 5G. Na pokładzie urządzenie będzie Android Pie 9.0 z nakładką OxygenOS od producenta.

Telefon powinien zostać zaprezentowany z początkiem czerwca tego roku. Spodziewamy się, iż będzie on kosztował około 2600 złotych.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK