Samsung także wyda w tym roku trzy modele serii Galaxy S10

Samsung także wyda w tym roku trzy modele serii Galaxy S10

Mimo, że do premiery nowych flagowców od Samsunga jeszcze dużo czasu, to w Internecie pojawiają się już pewnie wzmianki oraz informacje o tych telefonach. Samsung pozazdrościł Apple i także wyda trzy wersje swojego flagowca?

 

Wieści od Ming-Chi Kuo

 

Jego zdaniem Samsung na wzór Apple również przygotuje trzy modele swojego flagowego modelu Galaxy S10 – mają być one wyposażone w kolejno 5,8-calowy, 6,1-calowy oraz 6,4-calowy ekran, najprawdopodobniej wykonany w technologii Super Amoled.

Ma być także inne podobieństwo – najmniejszy z modeli ma być „budżetowcem”, czyli tańszą wersją, która będzie charakteryzować się nieco innym wyglądem i słabszą wydajnością. Czy zmieniony zostanie także ekran Samsung? Wątpliwe, to raczej nadal będzie technologia OLED.

Modele mają być wyposażone aż w pięć matryc – dwie będę odpowiadały za przedni aparat, a trzy za ten umieszczony z tyłu urządzenia. W Samsungach ma się także znaleźć na wzór LG szerokokątny, 120 stopniowy obiektyw. Jeśli rzeczywiście Samsung zdecyduje się na taki krok, to pozycja LG może być zagrożona.

Cały czas niewiadomą jest kwestia designu. Samsung nadal odcina się od popularnego w tej chwili notcha, choć Samsung posiada zarejestrowane patenty na telefony z wyciętym ekranem. Jak okaże się być w rzeczywistości? Jak zwykle – czas pokaże.

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK