Samsung szykuje smartfon dla graczy

Samsung szykuje smartfon dla graczy

Koreańczycy z firmy Samsung zaczęli mocno śledzić ostatnie trendy w branży i mają w przygotowaniu smartfon dedykowany graczom. Przy okazji mamy informacje, że smartfon, ze składanym wyświetlaczem, nie będzie nazywał się Galaxy X.

Ostatnimi czasy mamy prawdziwy wysyp gameingowych smartfonów. Jest Xiaomi Black Shark, Nubia Red Magic, Asus Rog Phone czy Razer Phone. Okazuje się, że podobny telefon przygotować chce także Samsung.

 

Jaki będzie wyświetlacz Samsung?

 

Model na graczy zapewne wyposażony będzie w wyświetlacz OLED, raczej bardzo wątpliwym jest, aby miał to być ekran LCD. Z racji swojego skierowaniu ku graczom ekran Samsung będzie raczej spory, jeśli chodzi o jego wielkość. Zapewne także jego obudowa będzie sugerować, że telefon skierowany jest ku takiej grupie użytkowników, wątpliwym jest, aby w tym aspekcie Samsung poszedł szlakiem Honora 10 GT, który wyglądał, jak podrasowany flagowiec.

 

Czy mamy pewność?

 

Informacje o takim smartfonie są raczej jeszcze niepotwierdzone. Nie wiemy także, jakich komponentów użyją producenci, ale padają nazwy takie jak, Exynos 9810 lub Snapdragon 835. Jako, że ma być to telefon skierowany do graczy, to powinniśmy się spodziewać, że będzie tu urządzenie charakteryzujące się wysoką wydajnością.

Zapewne także wyświetlacz Samsung będzie bardzo wytrzymały, gdyż ekran powinien być już pokryty Gorilla Glass 6, co spowoduje, że wyświetlacz będzie mniej podatny na wszelkie uszkodzenia.

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK