Samsung Galaxy View 2 w przygotowaniu?

Samsung Galaxy View 2 w przygotowaniu?

Samsung Galaxy View 2 to nowy tablet od koreańskiego producenta, który otrzyma ogromny wyświetlacz oraz nóżkę, która pozwoli korzystać z urządzenia w formie „namiotu”.

 

Samsung Galaxy View 2

 

Cztery lata mijają od prezentacji pierwszego tabletu z serii Galaxy View, która odbyła się w październiku 2015 roku. Samsung postanowił odświeżyć ten model i niebawem nadejść ma Galaxy View 2, który otrzyma nową podstawkę i nieco mniejszy ekran względem poprzednika.

Największą zmianą w mechanizmie urządzenia byłaby implementacja uchwytu w zawiasach, dzięki któremu można ustawić tablet z nachyleniem do trzydziestu stopni, by móc przeglądać treści w całkowitym, pionowym ustawieniu, co sprawdzi się na przykład przy oglądaniu filmów. W tylnej części znajduje się także otwór, który może pomóc w trakcie transportu.

Galaxy View 2 został zaprojektowany w taki sposób, aby mieć nieco bardziej kompaktowy charakter niż jego poprzednik. Przede wszystkim ma to miejsce dzięki zmniejszeniu ekranu z 18,4 cala do 17,5 cala.

Model, który ujawnił nam serwis SamMobile dostępny będzie w ofercie operatora AT&T działającego na terenie Stanów Zjednoczonych. Tablet ma być dostępny w dwóch wariantach – w wersji WiFi oraz z modemem LTE.

Jeśli chodzi o wnętrze urządzenia to tablet ma być napędzany przez SoC Samsung Exynos 7885, stworzony w 10-nanometrowym procesie technologicznym. CPU współpracować będzie z 3 GB pamięci RAM. Sam procesor posiada osiem rdzeni, z czego dwa taktują na 2,2 GHz, a sześć na 1,6 GHz.

Niestety, ale w tym momencie to jedyna informacja, którą mamy na temat „bebechów” sprzętu. Nie znamy także ceny wyjściowej ani przybliżonej daty premiery Samsunga Galaxy View 2. Należy czekać na kolejne informacje.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK