Samsung Galaxy Note 9 oficjalna premiera

Samsung Galaxy Note 9 oficjalna premiera

Galaxy Note 9 został oficjalnie zaprezentowany w Nowym Jorku podczas konferencji Unpacked. Nowy model doczekał się wielu usprawnień względem poprzednika. Wkrótce pojawi się on na półkach sklepowych.

Od miesięcy czytaliśmy liczne przecieki na temat tego modelu. W końcu możemy przekonać się na ile były one prawdziwe. Pojawią się dwie wersje tego telefonu.

Super AMOLED

Galaxy Note 9 wyposażony jest w ekran Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala – jest on więc nieco większy od poprzednika, ale gabarytowo nie odczujemy różnicy – producentom udało się go zamknąć w podobnych rozmiarach. Obudowa jest nieco grubsza, ale to ze względu na pojemniejszą baterię.

Proporcje ekranu to 18,5:9, który jest w rozdzielczości QHD+ (1440 x 2960 pikseli). Można twierdzić, że ekran jest identyczny, jak w poprzedniku, ale Koreańczycy na pewno poprawili go nieco.

Dwie wersje

Dwie wersje pojemnościowe pojawią się na rynku – pierwsza ma 128 GB, a druga 512 GB. Pojawi się także czytnik microSD, który pomieści kartę do 512 GB pamięci, a sam telefon napędzany będzie przez 6 GB RAM oraz procesor Exynos 9810 lub Snapdragon 845 (kwestia rynku).

Tańsza wersja kosztować będzie ok 4300 złotych, a droższa 5399 złotych – ceny są więc doprawdy wysokie.

Podwójne aparaty wysokiej jakości, obudowy w trzech kolorach i wiele ciekawych rozwiązań, jak chociażby flagowy ekran Samsung AMOLED mogą zachęcić do kupna, ale zobaczymy, jak konsumenci zareagują na ceny nowych modeli.

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK