Oto tani flagowiec Xiaomi Redmi?

Oto tani flagowiec Xiaomi Redmi?

Xioami się zbroi i dzielnie walczy z hegemonami rynku smartfonów. Tym razem ich tańsza wersja Redmi X Lite/SE może rozbić bank, jeśli chodzi o segment telefonów ze średniej półki. Z takimi podzespołami to raczej pewne!

 

Xiaomi Redmi X

 

Dowiedzieliśmy się właśnie, iż flagowy model Redmi posiadał będzie wysuwany aparat do robienia selfie, co powoduje, że model ten może być najbardziej bezramkowym urządzeniem tego typu na rynku. Potem pojawiła się informacja, że pojawi się kolejne urządzenie tej linii zasilane procesorem

 

Snapdragon 730 – Xioami Redmi Lite?

 

Układ Snapdragon 730 to idealny i optymalny wybór dla smartfonów ze średniej półki. Wykonany jest on w technologii 8 nm, czyli jest to procesor bardzo wydajny. Posiada on aż 8 rdzeni oraz wspiera szybkie ładowanie Quick Charge 4.0+ – powoduje to, iż dla większości użytkowników jest to zdecydowanie najlepszy wybór.

Na tym komponencie opierać się będzie praca smartfona. Oprócz tego pojawi się potrójny aparat – 48 megapikseli, 13 megapikseli oraz 8 megapikseli, a główną matrycą jest Soni IMX 586.

Innym istotnym elementem każdego telefonu jest oczywiście zasilający go akumulator. W przypadku tego modelu mówimy o baterii posiadającej pojemność 4000 mAh. Taki zasilacz umiejscawia to urządzenie na pozycji lidera w tym zakresie, jeśli chodzi o smartfony w tej półce cenowej.

Jeżeli urządzenie dodatkowo designem przypominać będzie swój flagowy odpowiednik to wśród średniaków Xiaomi Redmi X Lite nie będzie mieć sobie równych pod względem podzespołów, wyglądu oraz wydajności. Oczywiście – o ile wszystkie wyżej wymienione doniesienia okażą się prawdziwe.

 

Co z flagowym Redmi?

 

Ten oczywiście będzie nieco bardziej wydajny niż model opisywany wyżej – na pokładzie będzie chociażby Snapdragon 855. Nie zabraknie również złącza słuchawkowego, co jest zaskakującą decyzją w dzisiejszych czasach.

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK