OPPO K3 – wzór dla średniaków?

OPPO K3 – wzór dla średniaków?

W Sieci pojawiły się nowe informacje na temat OPPO K3, czyli smartfona ze średniej półki, który posiadał będzie wysuwany aparat. Ekran AMOLED powoduje, że chyba możemy mówić o topowym średniaku.

 

OPPO K3

 

Firmie OPPO marzy się zdobywanie europejskiego rynku, dlatego zaczął tworzyć smartfony, które zachowują europejskie standardy, co nie zdarzało się jeszcze przed rokiem. Jednak 12 miesięcy to kupa czasu i dzisiaj strategia chińskiego producenta mocno się zmieniła. Widzimy to także w Polsce.

Telefony OPPO cieszą się renomą bardzo ciekawych wizualnie i wydać, że producent bardzo kreatywnie podchodzą do projektowania swoich smartfonów. Nie dotyczy to tylko flagowców, telefony ze średniej półki także wyglądają bardzo obiecująco.

Nie inaczej jest z OPPO K3, którego dokładna specyfikacja właśnie pojawiła się w Sieci. Telefon ten będzie bezpośrednim następcą OPPO K1, ale przejdzie sporo zmian wizualnych.
OPPO K3 to bardzo ładny telefon

Fundamentem smartfona będzie 6,5-calowy wyświetlacz AMOLED z wbudowanym czytnikiem optycznym oraz rozdzielczością FULL HD. Co bardzo interesujące, panel ekranu będzie większy od tego zastosowanego we flagowcu OPPO Reno i również nie będzie zastosowanego wcięcia ekranu.

To zasługa wysuwanej kamerki „Shark Fin”, która przypomina płetwę rekina. Zamontowany aparat posiadał będzie 16 megapikseli, który spotkaliśmy już w Reno. Należy przyznać, że rozwiązanie to jest bardzo interesujące i staje się niejako znakiem rozpoznawczym marki.

Telefon napędzany jest procesorem Snapdragon 710 ze wsparciem pamięci RAM rzędu 6 GB lub 8 GB. Na pliki użytkownika przeznaczone jest 128 GB.

Akumulator posiada wielkość 3700 mAh, który będzie można ładować za pomocą technologii VOOC Charge 3.0. Jak na średniaka brzmi bardzo dobrze.

Pewnie na dniach pojawi się więcej szczegółów na temat tego obiecującego urządzenia.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK