OnePlus 7 podbija Chiny! Czyżby był to strzał w dziesiątkę?

OnePlus 7 podbija Chiny! Czyżby był to strzał w dziesiątkę?

Smartfony OnePlus znane były z tego, że przede wszystkim stawiały na wydajność. Jednak OnePlus 7 Pro posiadł coś więcej: potrójny aparat, wysuwaną kamerkę i ekran 90 Hz. Klientom w Chinach zdecydowanie przypadło to do gustu!

 

One Plus 7 Pro

 

OnePlus udowodnił tym razem, że jest producentem bardzo elastycznym. Zaryzykowali i stowrzyli telefon, który być może wkrótce wyznaczał będzie trendy na rynku. Innowacyjność to bowiem jeden z najważniejszych elementów tego smartfona, czego potwierdzeniem jest wysuwany aparat do selfie, którego nie było w innych produktach chińskiej firmy.

Ryzyko się jednak opłaciło, gdyż z doniesień z Chin wynika, że telefon sprzedaje się tam bardzo dobrze, można stwierdzić, że to hit sprzedażowy. Jedna z wersji telefonu, Star Blue z 8 GB pamięci RAM i 256 GB miejsca na dane użytkownika wyprzedała się w kilka minut po uruchomieniu sprzedaży.

Chociażby asortyment sklepu JD.com został opróżniony w kilka minut, co dało zysk rzędu 144 milionów dolarów netto.

One Plus 7 Pro w podstawowej wersji kosztuje w Państwie Środka 3999 yuanów, co daje nam ok. 2230 złotych. Jest więc taniej niż w naszym kraju.

Największym źródłem sukcesu smartfona jest na pewno całkowicie nowy projekt ekranu, którego częstotliwość odświeżania stoi na poziomie 90 Hz. Brakuje tam również wcięcia oraz wbudowany jest czytnik biometryczny.

Z tyłu natomiast natrafimy na potrójną kamerę, którego główna jednostka posiada 48 megapikseli, znajduje się tam również obiektyw szerokokątny oraz teleobiektyw.

Za działanie smartfona odpowiada topowy układ SoC Snapdragon 855, który posiada moduł RAM od 8GB w górę oraz szybką pamięć UFS 3.0. Akumulator jest bardzo wydajny, bo posiada aż 4000 mAh.

To wszystko składa się na smartfon perfekcyjny? Oczywiście, takie urządzenia nie istnieją, zwłaszcza, że smartfon te ma swoje mankamenty, jak brak odporności na wodę, czy brak portu słuchawkowego. Jak widać jednak nie przeszkodziło to w fenomenalnej sprzedaży.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK