Honor 9X – najlepszy średniak w swojej cenie

Honor 9X – najlepszy średniak w swojej cenie

Właśnie poznaliśmy specyfikację telefonu Honor 9X. Powinien znaleźć wielu zwolenników, zwłaszcza wśród fanów modeli z dużymi ekranami. Oprócz tego spora bateria z szybkim ładowaniem, aż poczwórny aparat i wyświetlacz z notchem w postaci dziurki. Tylko czekać!

 

Honor 9X nadchodzi

 

Huawei stworzył już mnóstwo świetnych średniaków, zwłaszcza tych stojących za marką Honor. Wśród nich prym wiódł bardzo udany Honor 8X, który był strzałem w dziesiątkę. Stanowił on bardzo interesujące połączenie sporego ekranu, obiecującej mocy obliczeniowej, wydajnej baterii i bardzo ciekawego zestawu aparatów, jak na cenę urządzenia.

Okazuje się, że Honor idzie za ciosem i następca tamtego modelu, czyli Honor 9X będzie miał jeszcze więcej argumentów, by trafić do szerszego grona odbiorców, jest to materiał na ogromny hit.

Huawei przez wojnę handlową na linii USA-Chiny nie ma ostatnio łatwego życia. Przez polityczne utarczki, biznes mocno ucierpiał. Honor 9X pewnie nie uratuje sytuacji, ale jest bardzo obiecującym urządzeniem, które może trochę namieszać.

O kwestiach wizualnych póki co wiemy niewiele, jednak jedną pewną rzeczą jest bardzo duży ekran, który będzie ozdabiał urządzenie. Przekątna wahać będzie się od 6,5 do 6,7 cala, a w ekranie znajdzie się dziurka, która pozwoli na korzystania z telefonu jedną dłonią. Sam wyświetlacz wykonany będzie w technologii LCD, a z tyłu znajdziemy pojemnościowy czytnik linii papilarnych.

Przecieki sugerują, że szkło na ekranie będzie w efektowny sposób zagięte, co zaskakuje, gdy mówimy o średniaku.
Działanie urządzenia opierać będzie się o układ procesorów Kirin 810, który dominuje teraz wśród telefonów ze średniej półki. Nie wiemy jednak, ile RAMu będzie w urządzeniu, ale spodziewać się powinniśmy 6 GB.

A z tyłu ogromne zaskoczenie – znajdziemy tam aż poczwórny aparat, który nie jest jeszcze standardem we flagowych modelach, a wyląduje w średniaku. Będzie to następujący zestaw:

  • Aparat główny – 48 megapikseli,
  • Szeroki kąt – 8 megapikseli,
  • Makro obiektyw – 2 megapiksele,
  • Pomiar głębi – 2 megapiksele.

Dopełni do aparat do selfie o rozdzielczości 25 megapikseli, który umieszczony będzie w dziurce ekranu.

Honor 8X słynął z faktu posiadania bardzo wydajnej baterii. Tutaj będzie jeszcze lepiej – pojemność akumulatora powinna wynosić 4000 mAh. Do urządzenia trafi także szybkie ładowanie.

 

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK