Honor 20 Pro najładniejszym smartfonem?

Honor 20 Pro najładniejszym smartfonem?

Nadchodzący smartfon Honor 20 Pro został ukazany na kolejnych, interesujących renderach. Został on ukazany z ekranem bez jakiegokolwiek wcięcia, a to za sprawą aparatu do selfie, który miałby znajdować się na dodatkowej, wysuwanej tacce.

 

Honor 20 Pro

 

Premiera Honor 20 oraz Honor 20 Pro nadchodzi wielkimi krokami i odbędzie się już za kilkanaście dni. Powoduje to, że im bliżej debiuty, tym więcej przeróżnych doniesień ukazuje się w Sieci. Najnowsze wskazują na to, że telefon nie będzie posiadał żadnego „notcha” na przedzie, a aparat do selfie znajdzie się na wysuwanej tacce. Telefon ma szanse z OnePlus 7 oraz Huawei P30 Pro?

Wcześniejsze plotki i fotografie wskazywały niechybnie, że telefon trafu do rodziny urządzeń z wcięciem na przednim panelu telefonu. Najnowsze grafiki jednak ukazują coś odmiennego – telefon nie posiada żadnego wcięcia, przez co prezentuje się doprawdy okazale. Aparat na tacce wzorem OnePlusa 7 Pro?

Jednak bez znaczenia jest to, które z doniesień okaże się prawdą – tak, czy siak Honor 20 będzie naprawdę ładnym smartfonem. Cały front wypełniony ekranem OLED, a ramki wydają się być bardzo symetryczne. Może to być najładniejszy smartfon, który wyszedł spod ręki Huawei. Nawet flagowe P30 i P30 Pro nie wyglądają tak estetycznie.

Huawei Honor 20 i Honor 20 Pro mogą sporo namieszać na rynku smartfonów. Aparaty na papierze wyglądają obiecująco, a i sama specyfikacja nie postawia zbyt wiele do życzenia. Jeśli cena będzie na podobnym poziomie, jak w przypadku Honor 10 to telefon może cieszyć się ogromną popularnością.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recycle LCD iPhone | Sell LCD iPhone | Sell Broken LCD iPhone | Refurbished LCD iPhone Europe | iPhone LCD Refurnish Service | Recycle iPhone Screens | Sell Cracked iPhone Screens UK